12 Aralık 2008 Cuma

Fethullah Gulen Hoca - Bamteli - herkul.org

herkul.org bamteli 18-02-2008 tarihli ( insi Seytanlar ) Fethullah Gülen Hoca-Bamteli(insi Seytanlar ) Fethullah Gülen Hoca-Bamteli izle


M.Fethullah Gülen Hocaefendi Vaazlarından en güzeli EFENDİMİZ KONULU VAAZ VE SOHBETLERİNİ M.Fethullah Gülen Hocaefendi Vaazlarında ben şahsen buldum. Bütün abilere ve ablalara faydalanma Duası ile.fethullah gülen Hocaefendiye fethullah cılar, fethullah gulen grubu gibi c lar cular yakıştırması yapanlara hoca efendi nin cevabı çok manidardır. nur cemaat mensubu olmak ve nur cemaatinin izmir deki doğuş yıllarında bulunak isterdim. Sevgili Hocam amerika hasretinizi Tüm Hizmet insanları kalplerine basmış sizleri beklediğine inanıyorum. Kardeş lerin ögrencilerin olan senden eğitim yuvaları sayesinde tolerans dahil tüm güzellikleri zaman la ögrendik. istanbul da öğrencilik günlerimde fgulen şiirler ve fgülen sohbetleri ni bir kaç kez dinlemiştim. sızıntı Dergisi ve Zaman Gazetesinide o dönemde almataidim. Eserlerinden Kırık Mızrap, Sonsuz Nurdaki içerik olan: mekke, medine, kabe, hac, zekat, namaz, kuran, kur-an, hadis, ayet, hz. Muhammed din hayatından çok güzel örnekler vermizşin. Sana Şükran ve Hürmetlerimi Sunuyorum. Seygili Hocam.

Iskilipli Atif Hoca - Filmi

İskilipli Atıf Hoca - Filmini izleyin
İskilipli Atıf Hoca Dini Filmler içinde izle mesi gerken guzel bir yapıttır. İskilipli Atıf Hoca filmi doogle.com sunucusundan seyret mektesiniz. islami dini film iskilipli atıf hoca hayatı çok güzel bir şekilde işlenmiştir. İskilipli Atıf Hoca nın Biyografisini bu film izle yerek ögreneceksiniz. Bedava online islami dini film olan iskilipli atıf hoca filmini izlerken gerçekleri göreceksiniz.
İskilipli Atıf Hoca filmi Videosunu DVD Kalitesinde indirmeden izle.
Related Posts with Thumbnails